Diki Angielski - internetowy kurs angielskiego

Diki Angielski to kurs, który jest przełomem na polskim rynku. Powstał w oparciu o najszybszy, multimedialny, mówiący słownik Diki. Słownik został nagrodzony prestiżowym Webstarem Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 oraz wyróżnieniem Produkt Roku 2011 według miesięcznika PC World Komputer.

Bazę kursu Diki Angielski stanowią materiały z Pierwszej Szkoły Języka Angielskiego online - eTutor.pl. Kurs jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy pracując i mając wiele obowiązków, dysponują niewielką ilością czasu. Stanowi idealne narzędzie do nauki dla osób aktywnych zawodowo, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje i nabrać swobody w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie. Zawiera odświeżone materiały dla początkujących, lekcje z zakresu Business English oraz nowe lekcje związane z podróżowaniem.

Słownik Diki.pl zdobył prestiżowe wyróżnienie Webstara Akademii jako najlepsza strona roku 2010 w kategorii Edukacja.

Co zawiera kurs Diki Angielski?

  • Materiały opracowane przez doświadczony zespół specjalistów od e-learningu
  • Test kwalifikacyjny, który podpowie Ci, od jakiego poziomu zacząć kurs
  • Multimedialne lekcje i ćwiczenia
  • Lekcje Business English dla osób uczących się angielskiego w celach zawodowych
  • Bogata baza nagrań MP3 wykonanych przez native speakerów
  • Egzamin na wybranym poziomie zaawansowania (A2, B1, B2 lub C1) wraz z certyfikatem
Najbardziej efektywna nauka z kursem
Diki Angielski

Kurs Diki Angielski jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć e-learningowych na polskim rynku. W realizacji nagrań dialogów i tekstów wzięło udział kilkunastu brytyjskich i amerykańskich lektorów.

Moduł nauki słownictwa został ściśle zintegrowany ze słownikiem Diki. W trakcie nauki masz do dyspozycji pełną bazę ponad 189 240 udźwiękowionych haseł, które możesz dodawać jednym kliknięciem do powtórek. Masz też dostęp do bezpłatnych narzędzi umożliwiających zintegrowanie słownika z przeglądarką (idealne podczas czytania angielskojęzycznych artykułów) oraz instalację specjalnej aplikacji Diki w telefonach Android, iPhone oraz Windows Phone.

Dzięki lekcjom Diki Angielski...

Poznasz najważniejsze słownictwo i konstrukcje gramatyczne niezbędne w codziennym porozumiewaniu się
Dowiesz się, jak szukać pracy za granicą
Nauczysz się, jak pisać CV po angielsku i jak radzić sobie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
Poznasz specjalistyczne słownictwo z zakresu Business English
Przełamiesz bariery w mówieniu po angielsku
Nauczysz się prowadzić rozmowy telefoniczne po angielsku i pisać e-maile
Dowiesz się, jak prowadzić prezentacje po angielsku i przekonywać innych do swoich pomysłów

Pytania i odpowiedzi

Czy kurs można rozpocząć w dowolnym momencie? Czy godziny nauki są sztywno ustalone?
Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie. Nie narzucamy żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o godziny nauki. W trakcie trwania kursu masz pełny dostęp do wszystkich materiałów. Lekcje dostępne w ramach kursu można przerabiać dowolną ilość razy.
Czy kurs Diki Angielski można rozpocząć od dowolnego poziomu?
Jeśli znasz już podstawy języka angielskiego, zalecamy wykonanie testu kwalifikacyjnego, do którego link otrzymasz po zapisaniu się na kurs. Test pomoże Ci określić Twój aktualny poziom zaawansowania. Kurs możesz zacząć od dowolnej lekcji - przez cały czas masz dostęp do wszystkich lekcji w ramach kursu.
Czy istnieje minimalna ilość czasu spędzonego co miesiąc na platformie?
Nie. To Ty decydujesz, ile czasu możesz poświęcić na naukę z kursem. W każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę od nauki, np. w trakcie urlopu.
Jakie są wymagania technicze pozwalające na korzystanie z kursu?
Do korzystania z kursu wystarczy komputer z system Windows i aktualną wersją przeglądarki Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome lub Opera, z włączoną obsługą JavaScript i cookies. Do odtwarzania dźwięku wymagana jest także instalacja najnowszej wersji wtyczki Adobe Flash oraz słuchawki.
Czy trzeba dokupić jakieś podręczniki lub płyty z nagraniami?
Wszystkie materiały niezbędne do nauki, w tym nagrania do odsłuchiwania, dostępne są bezpośrednio za pomocą naszej platformy. Do pracy z kursem wystarcza komputer z odpowiednio skonfigurowaną przeglądarką internetową oraz słuchawkami.
Czy certyfikat otrzymany po zaliczonym egzaminie odpowiada certyfikatom typu FCE lub TELC?
Oferowany certyfikat zgodny jest ze stosowaną w całej Unii Europejskiej skalą Rady Europy, określającą poziomy biegłości językowej. Certyfikat można zdawać na poziomie A2, B1, B2 lub C1.
Czy certyfikat otrzymam w formie papierowej?
Certyfikat dostarczany jest w postaci pliku PDF, który można samodzielnie wydrukować lub dołączać w formie elektronicznej np. razem ze swoim CV. Istnieje także możliwość zamówienia papierowej wersji certyfikatu - w takim przypadku pobieramy zryczałtowane koszty pakowania i przesyłki w wysokości 10 zł.

Najważniejsze korzyści z kursu Diki Angielski

Bez wychodzenia z domu
Do tej pory uczyłeś się języka na różnych kursach tradycyjnych. Być może korzystałeś z lekcji u swojego pracodawcy w biurze. Teraz możesz nauczyć się angielskiego, robiąc błyskawiczne postępy, nie wychodząc z domu, o każdej porze, kiedy Ci wygodnie. Na kanapie z kubkiem kawy, w środku nocy. Nie tracisz czasu na dojazdy! To prawdziwa wygoda!
Przełamujesz bariery w mówieniu po angielsku
Kurs zawiera w sobie żywy język konwersacyjny, dzięki któremu uczysz się prawidłowej wymowy i korygujesz błędy. Jest to najefektywniejsza metoda pod względem czasu, skuteczności i komfortu nauki.
Ćwiczysz we własnym tempie
Nie czujesz się zbyt pospieszany, ani też nie masz uczucia nudy i straty czasu, jak to bywa w grupach. Tradycyjne kursy mają tę wadę, że nie uwzględniają indywidualnych potrzeb i zdolności językowych każdego kursanta. Nasz kurs jest tak przemyślany, żeby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał, zaangażowanie i czas, jaki możesz przeznaczyć na naukę pośród wielu obowiązków.
Otrzymujesz certyfikat językowy
Na naszym kursie zdobędziesz potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji. Po zaliczeniu egzaminu online, na wybranym przez siebie poziomie, otrzymasz certyfikat. Stosowana przez nas skala poziomów według Rady Europy uznawana jest przez wiele uniwersytetów, instytucji edukacyjnych i pracodawców na całym Świecie.

O firmie

LangMedia Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku i specjalizuje się w tworzeniu tworzeniu rozwiązań e-learningowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, szkół i instytucji. Serwisy edukacyjne LangMedia notują ponad 25 milionów odsłon miesięcznie. Diki Angielski to nasz najnowszy kurs angielskiego, zbudowany w oparciu o doświadczenia ze stworzenia najlepszego na rynku darmowego słownika.

Serwisy i czasopisma, które pisały o słowniku Diki

© 2015 by Diki Angielski - Nauka angielskiego online