Diki Angielski - internetowy kurs angielskiego

Diki Angielski to kurs, który jest przełomem na polskim rynku. Powstał w oparciu o najszybszy, multimedialny, mówiący słownik Diki. Słownik został nagrodzony prestiżowym Webstarem Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 oraz wyróżnieniem Produkt Roku 2011 według miesięcznika PC World Komputer.

Kurs stanowi idealne narzędzie dla osób, które chcą w krótkim czasie nauczyć się porozumiewać w języku angielskim.

Co zawiera kurs Diki Angielski?

  • Materiały opracowane przez doświadczony zespół specjalistów od e-learningu
  • Test kwalifikacyjny, który podpowie Ci, od jakiego poziomu zacząć kurs
  • Multimedialne lekcje i ćwiczenia
  • Krótkie i przyjemne lekcje
  • Bogata baza nagrań MP3 wykonanych przez native speakerów
Najbardziej efektywna nauka z kursem
Diki Angielski

Kurs Diki Angielski jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć e-learningowych na polskim rynku. W realizacji nagrań dialogów i tekstów wzięło udział kilku brytyjskich i amerykańskich lektorów.

Moduł nauki słownictwa został ściśle zintegrowany ze słownikiem Diki. Możesz dodać do powtórek dowolne hasło ze słownika. Możesz też zainstalować aplikację mobilną słownika Diki w na urządzeniu z systemem Android lub Apple iOS.

Diki Webstar


Dzięki lekcjom Diki Angielski...

Osłuchasz się z angielskim dzięki dialogom i wypowiedziom nagranym przez native speakerów
Poznasz słownictwo niezbędne w codziennym porozumiewaniu się
Przełamiesz bariery w mówieniu po angielsku
Zrozumiesz filmy i piosenki po angielsku
Nauczysz się zamówić posiłek w restauracji za granicą
Dowiesz się, jak prowadzić rozmowy telefoniczne

Pytania i odpowiedzi

Czy godziny nauki są sztywno ustalone?
Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie. Nie narzucamy żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o godziny nauki. W trakcie trwania kursu masz pełny dostęp do wszystkich materiałów.
Czy kurs Diki Angielski można rozpocząć od dowolnego poziomu?
Jeśli znasz już podstawy angielskiego, zalecamy wykonanie testu kwalifikacyjnego, który pomoże Ci określić poziom, od którego najlepiej zacząć naukę.
Czy istnieje minimalna ilość czasu spędzonego co miesiąc na platformie?
To Ty decydujesz, ile czasu możesz poświęcić na naukę z kursem. W każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę od nauki, na przykład w trakcie urlopu.
Czy trzeba dokupić jakieś podręczniki lub płyty z nagraniami?
Wszystkie materiały niezbędne do nauki, w tym nagrania do odsłuchiwania, dostępne są bezpośrednio za pomocą naszej platformy.
Czy lekcje mogę przerabiać w dowolnej kolejności?
Zalecamy przerabianie lekcji po kolei, ale przez cały okres abonamentu masz dostęp do pełnej treści kursu.
Jakie są wymagania techniczne?
System Windows, aktualna wersja przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub Opera, z włączoną obsługą JavaScript. Do odtwarzania dźwięku niezbędne są głośniki lub słuchawki.

Najważniejsze korzyści z kursu Diki Angielski

Bez wychodzenia z domu
Do tej pory uczyłeś się języka na różnych kursach tradycyjnych. Teraz możesz nauczyć się angielskiego nie wychodząc z domu. Na kanapie z kubkiem kawy, o dowolnej porze. Nie tracisz czasu na dojazdy - to prawdziwa wygoda.
Przełamujesz bariery w mówieniu po angielsku
Kurs zawiera w sobie żywy język konwersacyjny, dzięki któremu uczysz się prawidłowej wymowy i korygujesz błędy. Jest to najefektywniejsza metoda pod względem czasu, skuteczności i komfortu nauki.
Ćwiczysz we własnym tempie
Tradycyjne kursy mają tę wadę, że nie uwzględniają indywidualnych potrzeb i zdolności językowych każdego kursanta. Kurs Diki Angielski pozwala maksymalnie wykorzystać Twój potencjał. Nie czujesz się zbyt pospieszany, ani też nie masz uczucia nudy i straty czasu.

O firmie

LangMedia sp. z o.o. istnieje od 2008 roku i specjalizuje się w tworzeniu tworzeniu rozwiązań e-learningowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, szkół i instytucji. Serwisy edukacyjne LangMedia notują ponad 40 milionów odsłon miesięcznie. Diki Angielski to kurs angielskiego, zbudowany w oparciu o doświadczenia czerpane ze stworzenia najlepszego na rynku darmowego słownika Diki.pl.

Serwisy i czasopisma, które pisały o słowniku Diki