Diki Angielski - internetowy kurs angielskiego

Diki Angielski to kurs, który jest przełomem na polskim rynku. Powstał w oparciu o najszybszy, multimedialny, mówiący słownik Diki. Słownik został nagrodzony prestiżowym Webstarem Akademii za najlepszy serwis edukacyjny roku 2010 oraz wyróżnieniem Produkt Roku 2011 według miesięcznika PC World Komputer.

Kurs stanowi idealne narzędzie dla osób, które chcą w krótkim czasie nauczyć się porozumiewać w języku angielskim.

Co zawiera kurs Diki Angielski?

  • Materiały opracowane przez doświadczony zespół specjalistów od e-learningu
  • Test kwalifikacyjny, który podpowie Ci, od jakiego poziomu zacząć kurs
  • Multimedialne lekcje i ćwiczenia
  • Krótkie i przyjemne lekcje
  • Bogata baza nagrań MP3 wykonanych przez native speakerów
  • Certyfikat językowy (dostępny dla poziomów A2, B1, B2 lub C1)
Najbardziej efektywna nauka z kursem
Diki Angielski

Kurs Diki Angielski jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć e-learningowych na polskim rynku. W realizacji nagrań dialogów i tekstów wzięło udział kilkunastu brytyjskich i amerykańskich lektorów.

Moduł nauki słownictwa został ściśle zintegrowany ze słownikiem Diki. Możesz dodać do powtórek dowolne hasło ze słownika. Możesz też zainstalować aplikację mobilną słownika Diki w na urządzeniu z systemem Android, iPhone lub Windows Phone.

Diki Webstar


Dzięki lekcjom Diki Angielski...

Osłuchasz się z angielskim dzięki dialogom i wypowiedziom nagranym przez native speakerów
Poznasz słownictwo niezbędne w codziennym porozumiewaniu się
Przełamiesz bariery w mówieniu po angielsku
Zrozumiesz filmy i piosenki po angielsku
Nauczysz się zamówić posiłek w restauracji za granicą
Bez trudu poradzisz sobie z rozmową kwalifikacyjną po angielsku
Dowiesz się, jak prowadzić rozmowy telefoniczne

Pytania i odpowiedzi

Czy godziny nauki są sztywno ustalone?
Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie. Nie narzucamy żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o godziny nauki. W trakcie trwania kursu masz pełny dostęp do wszystkich materiałów.
Czy kurs Diki Angielski można rozpocząć od dowolnego poziomu?
Jeśli znasz już podstawy angielskiego, zalecamy wykonanie testu kwalifikacyjnego, który pomoże Ci określić poziom, od którego najlepiej zacząć naukę.
Czy istnieje minimalna ilość czasu spędzonego co miesiąc na platformie?
To Ty decydujesz, ile czasu możesz poświęcić na naukę z kursem. W każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę od nauki, np. w trakcie urlopu.
Jakie są wymagania technicze?
Zalecamy korzystanie z komputera z systemem Windows, aktualną wersją przeglądarki Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome lub Opera, z włączoną obsługą JavaScript i wtyczką Adobe Flash. Do odtwarzania dźwięku niezbędne są słuchawki.
Czy trzeba dokupić jakieś podręczniki lub płyty z nagraniami?
Wszystkie materiały niezbędne do nauki, w tym nagrania do odsłuchiwania, dostępne są bezpośrednio za pomocą naszej platformy.
Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?
W cenie kursu masz możliwość otrzymania certyfikatu w formie pliku PDF do wydrukowania. Za dopłatą 10 zł przesyłamy papierowy certyfikat pocztą.
Czy lekcje mogę przerabiać w dowolnej kolejności?
Zalecamy przerabianie lekcji po kolei, ale przez cały okres abonamentu masz dostęp do pełnej treści kursu.

Najważniejsze korzyści z kursu Diki Angielski

Bez wychodzenia z domu
Do tej pory uczyłeś się języka na różnych kursach tradycyjnych. Teraz możesz nauczyć się angielskiego, robiąc błyskawiczne postępy, nie wychodząc z domu, o każdej porze, kiedy Ci wygodnie. Na kanapie z kubkiem kawy, w środku nocy. Nie tracisz czasu na dojazdy - to prawdziwa wygoda.
Przełamujesz bariery w mówieniu po angielsku
Kurs zawiera w sobie żywy język konwersacyjny, dzięki któremu uczysz się prawidłowej wymowy i korygujesz błędy. Jest to najefektywniejsza metoda pod względem czasu, skuteczności i komfortu nauki.
Ćwiczysz we własnym tempie
Nie czujesz się zbyt pospieszany, ani też nie masz uczucia nudy i straty czasu, jak to bywa w grupach. Tradycyjne kursy mają tę wadę, że nie uwzględniają indywidualnych potrzeb i zdolności językowych każdego kursanta. Kurs Diki Angielski pozwala maksymalnie wykorzystać Twój potencjał.
Otrzymujesz certyfikat językowy
Na naszym kursie zdobędziesz potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji. Po przerobieniu wymaganego materiału oraz zaliczeniu egzaminu online otrzymasz certyfikat na poziomie A2, B1, B2 lub C1.

O firmie

LangMedia Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku i specjalizuje się w tworzeniu tworzeniu rozwiązań e-learningowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, szkół i instytucji. Serwisy edukacyjne LangMedia notują ponad 35 milionów odsłon miesięcznie. Diki Angielski to nasz najnowszy kurs angielskiego, zbudowany w oparciu o doświadczenia ze stworzenia najlepszego na rynku darmowego słownika.

Serwisy i czasopisma, które pisały o słowniku Diki

© 2016 by Diki Angielski - Nauka angielskiego online